Dance 4 MS groot succes

Dinsdagavond 20 oktober organiseerde Lotte Viet met 30 vrijwilligers en medewerkers van de discotheek Lucky voor de zesde achtereenvolgende maal het dansevenement ‘Dance 4 MS’. Er traden in totaal zo’n 30 dansgroepen op met spectaculaire uitvoeringen met geluid, licht en videobeelden. Verder was het een zeer gevarieerd programma: het ging van kleuterdans tot Hiphop en van Latin tot Countrydance.

Tijdens de avond werd er ook nog een veiling gehouden met prijzen die door het bedrijfsleven en supermarkten ter beschikking waren gesteld.

De totale opbrengst bedraagt maar liefst € 4.200,–! Deze opbrengst wordt 50/50 verdeeld tussen het Nationaal MS Fonds en Stichting MS Research.

Heel hartelijk dank!

 

Op de foto, die gemaakt is door fotograaf Jeffrey Scholman, is een tussenstand van het opgehaalde bedrag te zien.

Website gemaakt door: Sturdy Digital