Dankzij de deelnemers van de VriendenLoterij werd tijdens het Goed Geld Gala een totaalbedrag van 61,8 miljoen euro toegekend aan 46 goede doelen op het gebied van zorg en welzijn, waaronder Stichting MS Research. Van ieder in 2019 verkocht lot komt 50% ten gunste van de aangesloten goede doelen.
Wist u dat u zelf kunt kiezen naar welk goed doel het deel van uw lot gaat? Ook wel genoemd: geoormerkt meespelen. Hoe meer mensen dit doen voor Stichting MS Research, hoe hoger de geoormerkte afdracht voor ons is en dus hoe meer MS-onderzoek er gedaan kan worden.
Speelt u al mee met de VriendenLoterij, maar nog niet geoormerkt, neemt u dan telefonisch contact op met de VriendenLoterij en geef uw voorkeur voor geoormerkt spelen aan hen door via 088 – 020 1020. Ook als u nog niet meespeelt kunt u zich via dit telefoonnummer ook aanmelden of kijk op www.vriendenloterij.nl/goed-doel/stichting-ms-research
Fotocredits: Roy Beusker Fotografie
Foto onderschift: Karin Smits (r) ontvangt de cheque namens Stichting MS Research